Hakkımızda DuCaR Sprinklers

DuCaR Sprinklers , Yüzüak Makinanın Tescilli bir Markasıdır. Yüzüak Makine 2014 yılı itibarı ile; yurtiçinde 120 noktaya, yurtdışında ise yaklaşık 15 ülkeye ihracat yapmaktadır.

DuCaR Sprinklers Markası , Yüzüak makinanın özellike yurt dışında yeni imajını oluşturacaktır. DuCaR Sprinklers ‘ın Açılımı Toz bastırma ve Yağmurlama Tabancalarından oluşmaktadır. Hem akılda daha kolay kalması hem de rahat telaffuz için DuCaR Sprinklers Markası ortaya çıkarılmıştır. DuCaR Sprinklers , Avustralya , Hindistan , Güney Afrika , Yunanistan , İspanya ,

ABD , Mexico , Brezilya , Venezualla , Cezayir , Tayland ülkelerinde satılmaya başlamıştır. Ducar Yağmurlama Başlıkları , Vurmalı Tip küçük tabancalardan , çok büyük tonajlı Yağmurlama İşlemlerinden , Toz Bastırma işlemlerine , Atık su uygulamalarından ,Nemlendirme uygulamarında kullanılmak üzere Farklı boy ve tipte geniş bir model yelpazesine sahiptir. Ducar Yağmurlama Başlıkları uzman ekibimiz ile bilgisayar destekli tasarım ve üretim programlarının desteği ile Yuzuak Makinanın 33 yıllık üretim tecrübesi neticesinde , 2014 model olarak son teknolojie uygun şekilde üretilmiştir ve Gözünü dünya pazarına dikmiştir . Müşterilerimiz için en verimli olabilecek sulama projelerine katkıda bulunarak, müşteri memnuniyetini bir numaralı hedefimizdir.

Dünyada nüfusu gittikçe artmaya başlayacağı bundan sonraki yıllarda, buna paralel olarak insanların gıda ihtiyaçları da artış göstermektedir. Daha çok gıdaya ulaşmanın en kolay yolu mevcut arazilerin verimliliğinin arttırılmasından geçmektedir. Mevcut arazileri daha verimli hale getirmenin en ucuz ve kolay yolu ise, arazilerin bilinçli bir şekilde sulanmasıdır. Küresel ısınmanın hızlanmaya başlayacağı sonraki yıllarda, şüphesiz ki bilinçli sulama giderek daha da önem kazanacaktır.